Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

V korunách stromů

(jaro, léto, podzim, zima)

 

Přilétáme k Vám s novým kvartetem průzkumnických příběhů "V korunách stromů", které se věnují ročním obdobím. Autorská produkce v těchto kusech využila nejen tří hudebních skladatelů, ale i dalších umělců na výrobu všech prvků scény, rekvizit, kostýmů pro děti a samozřejmě i loutek zvířat, které opět hrají a zpívají tak, jako ve všech pohádkách Divadla Letadla. Všem čtyřem zbrusu novým muzikálům pro nejmenší vévodí kulisy stromů, které se mění přímo během představení podle daného ročního období. Jako vždy se děti mohou těšit na zábavně poučné dobrodružné příběhy se spoustou interakce, kdy si děti zahrají s herci v písních a soutěžích.

 


 

"V korunách stromů - Jaro": (hrajeme v březnu a dubnu)

Až Jaro převezme konečně žezlo od Zimy, začnou se dít velké věci. Děti vzbudí první květy a samy si zatančí balet louky. Přivítají zpět stěhovavé ptáky a vyzkouší si být ptačím rodičem. Jaro nám všechny tvory láskou pobláznilo, své nám o tom zapěje i Strakapoud. Děti se leccos dozví o velikonočních svátcích, skočí si zaječí skok a také Jaro přivítáme rejem čarodějnic.


 

"V korunách stromů - Léto": (hrajeme v květnu a červnu)

V létě nám slunce opálí tváře, nohy i ruce. Divadelní třešeň se osype plody a konečně se můžeme věnovat letním radovánkám. Budeme se učit plavat, povíme si o proměnách počasí a vykouzlíme obří duhu. Prázdniny máme spojené s cestováním a tak se vydáme s Divadlem Letadlem, světe div se, na dovolenou letadlem k moři. Hurrá.

 

"V korunách stromů - Podzim": (hrajeme v září říjnu a listopadu)

Podzim nám vykouzlí pestrou paletou barev zářivou a svěží atmosféru. Povíme si a zazpíváme o změnách v přírodě nejen s veverkou a strakapoudem. Děti se rozloučí s vlaštovkami, opečou si bramboru v řeřavých uhlících, zasoutěží si ve sběru hub a pak si zapouští papírové draky.

 

 

"V korunách stromů - Zima": (hrajeme v prosinci, lednu a únoru)

Perleťovým obdobím nám Zima vykouzlí svým žezlem vlády velkou sněhovou nadílku. Děti potkají andílka, který v prosinci přilétá hned dvakrát, jednou, aby doprovodil Mikuláše s čertem a podruhé, aby zvěstoval narození Ježíška. Co vše nás čeká v obřím dárku? Například krmení pro ptáčky. V představení také pomůžeme kočičce, které se nedaří slézt ze stromu. Děti se samy změní ve vločky, zkusí vyhrát medaili za nejlepší trefu sněhovou koulí nebo odměnu z oblékací soutěže, postaví sněhuláka, oslaví silvestr ohňostrojem a pak se připravte na masopustní průvod masek..

 
 
VIDEO UKÁZKY
 
V korunách stromů-Jaro
 
V korunách stromů-Léto
 
V korunách stromů-Podzim
 
V korunách stromů-Zima
 
HUDEBNÍ UKÁZKY
 
 
V korunách stromů-jaro
 
V korunách stromů-podzim
 
V korunách stromů-zima

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist